Psychoterapie Praha - proč je potřeba?
Dnešní společnost, kde se lidé zaměřují výhradně na prosperitu, výkon a úspěch se čím dál tím víc vyskytují nepříjemné pocity vyčerpání, nespokojenosti, selhání, osamělosti či se může dostavit syndrom nízkého sebevědomí. Druhým faktem, který hraje velkou roli je, že svým pocitům lidé nevěnuji tolik pozornosti a nepovažují je za dost důležité - přehlížejí je. Pokud už lidé pozornost oněm pocitům věnují, tak je neumí řešit. Mnoho lidí si s pocity jako je úzkost, ochromujícící strach či panika nedokáží poradit sami. Jestliže tedy máte jakýkoliv psychický problém, tak psychoterapie Praha by vám měla pomoci. Kvalifikovaná doktorka Miriam Kotrusová vám pomůže se vyznat a posléze i vypořádat s vašimi pocity, tak jak vy sami budete chtít.
Délku, průběh i obsah psychoterapie si určí každý klient sám. Dr. Miriam Kotrusová má vždy ke každému člověku individuální přístup. Každý problém je specifický a taktéž i různí lidé se se stejným problémem vypořádají po svém. Někomu stačí pár hodin a někdo vyžaduje mnohem větší dobu. Psychoterapie Praha vám jistě prospěje. Je pochopitelné, že každému vyhovuje jíný psychoterapeut a přístup, kterým postupuje, ale návštěvou Dr. Miriam Kotrusové určitě nic nezkazíte.
Psychoterapie Praha - individuální terapie
Díky psychoterapii se o sobě můžete dozvědět nové informace a naučit se, mít rád i své negativní stránky své osobnosti. V ideálním případě se vám podaří začít důvěřovat svému vnitřnímu vědění. Vedle lepšího poznání samého sebe začne člověk vnímat i své okolí v jiném světle. Člověk absolvující individuální psychoterapii, si po jejím skončení může odnášet sebou jedinečný, velmi individuální prožitek setkání samého se sebou. Na individuální psychoterapie se Dr. Miriam Kotrusová specializuje.
Psychoterapie Praha - vztahové problémy
Vztahové problémy může mít každý z nás a nemusí se jednat o ty partnerské, ale všechny vztahy, které s lidmi v našem okolí máme. Psychoanalytická psychoterapie předpokládá, že vztahové problémy, které v dospělosti a i pozdějším věku máme, mohou pocházet ze zkušeností z raného dětství - ve vztahu k matce, otci, sourozencům či jiným důležitým osobám. Vychází z přesvědčení, že podoba těchto vztahů ovlivňuje celý náš život a blízké vztahy. Ranou zkušenost již nezměníme, ale můžeme se pokusit v ní najít jak vysvětlení současných obtíží, tak se na ni podívat očima dospělého.